דילוג לתוכן

סדנאות דהרמה

חברות יקרות וחברים יקרים,

חלקכם בוודאי מכיר אותי דרך דבריי הכתובים במקומות שונים ברשת – כאן בבלוג, בפייסבוק, אולי גם מפורום מדיטציה של תפוז בו כתבתי בעבר, וגם אולי השתתפתם בכמה מן השיעורים שהעברתי בבית-בהאוונא ובמסגרת "שבילים רבים – דהרמה אחת". חלק מאלה מכם שאהבו את שיעוריי הדהרמה שהעברתי שאלו אותי אם אני מלמד והיכן. ובכן, מלבד במסגרות שציינתי לעיל, היו בעבר פעמים שלמדתי, לאחר מכן לא למדתי, אבל עכשיו החלטתי לחזור וללמד, ואפילו להגיע ממקום מושבי המרוחק בגליל המערבי עד לאזור מרכז הארץ.

לאלה מכם שאינם מכירים את שיעורי הדהרמה שלי ובמקרה והגעתם לעמוד הזה, אמליץ לכם לעיין בכמה מרשימותיי ולצפות בסרטון אחד או שניים ברשת כדי להתרשם ולראות אם אכן השיעורים שאני מעביר יכולים להתאים לכם.

מבחר רשימות בבלוג הזה: https://sukhavatidharma.wordpress.com/tag/%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94%D7%99%D7%96%D7%9D/

רשימות בפייסבוק:
בודהיזם – כללי: https://www.facebook.com/sukhavatidharma/notes         צ'אן-בודהיזם: https://www.facebook.com/chan.buddhism.israel/notes

"שבילים רבים – דהרמה אחת":
http://www.buddhism-israel.org/library/760
http://www.buddhism-israel.org/library/690

שיעורים מוקלטים בוידאו בבית-בהאוונא:

 

הסדנאות הן בנושאים הבאים:

1. ארבע סדנאות מדיטציה על-פי דרשתו של הבודהה אודות ארבעת מוקדי תשומת הלב (או ארבעת היסודות של המודעות – Satiphattana Sutta)

לפרטים נוספים ולהרשמה כנסו כאן

 

2. סדנאות של צ'אן-בודהיזם: הצ'אן הוא מקורם הסיני של כל צאצאיו ברחבי מזרח אסיה: הסוֹן בקוריאה, התְהיֵאן בוויטנאם והזן ביפן. על הצ'אן תוכלו לקרוא כאן וכאן.

שלוש סדנאות צ'אן תלמדנה והן: סדנת צ'אן אחת למתחילים, ושתי סדנאות צ'אן לבינוניים.

לפרטים נוספים ולהרשמה כנסו כאן

 

3. סדנאות מרוכזות בסופי שבוע (ריטריטים קצרים): סדנאות אלה מיועדות לתלמידים וותיקים של מסלולי הלימוד השונים שאת פרטיהם מסרתי למעלה. נושאיהן ייבחרו איתי יחד עם התלמידים שיהיו מעוניינים בקיומן.

 

4. מסלול לימודים אישי: במסלול זה אלמד בודהיזם/צ'אן בודהיזם אחד על אחד באופן אישי אצלי בביתי, לכל מי שחושב שמאמץ ההגעה אליי שווה את השיעורים שאני מציע. מסלול הלימודים הוא מסלול ללא תאריך סיום. כל שיעור הוא באורך של כשעתיים ורבע. עלות השיעור: 70 ש"ח.

 

סדנאות ארבעת המוקדים של תשומת הלב וסדנאות הצ'אן מתוכננות להתקיים כולן ב-Meditaion Factory שברחוב משכית 27, בית-קורקס אזור התעשיה הרצליה, כרגע פעם אחת בחודש כל חודש באחד מסופי השבוע, ששי, שבת או במרוכז גם בששי וגם בשבת. אם תהיה הענות גדולה ואנשים ירצו לקיים מפגשים על בסיס של פעם בשבוע או פעם בשבועיים אפשרויות אלה תשקלנה בחיוב.

סדנאות המדיטציה של ארבעת מוקדי תשומת הלב הן בחסות פרוייקט הדהרמה שלי "בית הדהרמה של סוּקהַוַטִי", אשר נועד להנגיש את הדהרמה בישראל לכל מי שנפשו צמאה לה. סדנאות הצ'אן הן בחסות פרוייקט דהרמה נוסף שלי והוא "קבוצת צ'אן בודהיזם בישראל", אשר נועד לשמר, להנגיש, ולמסור הלאה את שיעורי הצ'אן האותנטי של סין, מסורת בודהיסטית שעדיין אינה מוכרת דייה במערב.

הפרטים אודותיי בעמוד כאן

דפי הדהרמה של שלמה שנטידווה

את הבודהיזם שלי, אני אוהב אותנטי (שלמה ש. שפרינגר :-) )

http://kerenarbel.com/

את הבודהיזם שלי, אני אוהב אותנטי (שלמה ש. שפרינגר :-) )

רשימות מן הארץ הטהורה.

Noam Backner -מסעות מסוגים שונים ©

%d בלוגרים אהבו את זה: